loading...

لوازم یدکی 407

لوازم یدکی 407 . خرید لوازم یدکی 407 . فروش لوازم یدکی 407 . قیمت لوازم یدکی 407 . قطعات 407 . قیمت لوازم یدکی 407

بازدید : 59
سه شنبه 22 ارديبهشت 1399 زمان : 16:23

تجربه رانندگی
سرانجام ، با شروع موتور ، ما برای آزمایش عملی آماده هستیم. در چرخ ، نمای کلی ویندوز از نظر دید سایر خودروها و پیاده‌ها (نقاط کور) خوب است ، اما کشیدگی و فرم آیرودینامیکی بینی ، تخمین اندازه جلوی خودرو را دشوار می‌کند. علاوه بر این فاصله زیاد بین دماغه و محل قرارگیری چرخ‌های جلو و ارتفاع نسبتاً کم خودرو باعث برخورد آن با یک میز یا زمین در هنگام پارکینگ یا عبور از شیب‌های شیب قسمت پایینی شده است. بخشی از سپر.

فرمان peugeot 407 به کمک یک  سیستم دستیاری برقی هموار می‌چرخد ​​و از حس دقت و کنترل خوبی به راننده می‌دهد. سیستم تعلیق به راحتی انتخاب می‌شود و لرزش معمول در کابین کاملاً خشک و آزار دهنده نیست. علاوه بر این ، تعلیق صحیح پژو 407 علاوه بر کیفیت مطلوب سواری ، رفتار رانندگی قابل قبولی را نیز فراهم می‌کند و این مورد به همراه سیستم‌های هوشمند کنترل پایداری ، رانندگی را ساده تر کرده است. فقط حیف است که هنگام شتاب ، شتاب دهنده نیرویی را که انتظار داریم احساس نکند ، در غیر این صورت می‌توانیم از یک سواری هیجان انگیز اما راحت لذت ببریم.

"کمک 407"

سر آن به قطعه متحرک از سیستم تعلیق ، مانند پوسته اکسل یا طبق متصل می‌شود.در این وظعیت حرکت فنر سبب افزایش و کاهش ظول عمر         کمک 407 می‌شود.

در حقیقت مدل موتور 4 سیلندر 407 موجود در بازار ما برای مصارف معمولی و خانوادگی مفیدتر است و برای استفاده از گزینه‌های تحرک باید با رقبای این خودرو تماس بگیرید. به طور خاص ، نمونه تست اتوماتیک است و شتاب ضعیف تری نسبت به مدل گیربکس دارد. بنابراین اگر به دنبال یک سواری اسپرت و هیجان انگیز هستید ، گزینه‌های قدرتمندتری در این محدوده قیمت وجود دارد که می‌تواند لذت بیشتری را برای شما به ارمغان آورد. اما همین پژو 407 دو لیتری مشکلی در رانندگی معمولی و سبقت در جاده ایجاد نمی‌کند. در مورد گیربکس ، تنها مشکل کم بودن تعداد دنده‌ها است و به خصوص هنگام بالا آمدن ، عدم وجود حداقل یک دنده بین گزینه‌های موجود را احساس خواهید کرد.

در مورد ترمز ، شرایط خوب است ، در طول آزمایش هیچ عیب خاصی وجود ندارد. علاوه بر این ، عایق بندی داخلی خوب دیگر جنبه مثبت پژو 407 است و حداقل با سرعت عادی ، سر و صدای آزار دهنده به داخل کشور نفوذ نمی‌کند.

پژو 407
پژو 407 یکی از آن اتومبیل‌های ناموفق است که می‌تواند در بازار ما موفق باشد. اگر به دلیل مونتاژ مدل‌های قدیمی‌ایرانی در کشور ما ، برند پژو بی اعتبار نبود و ایران خودرو آن را با قیمت مناسب تری عرضه می‌کرد ، مطمئناً اوضاع شکل دیگری می‌گرفت. علاوه بر این ، واردات یک مدل 6 سیلندر ممکن است مفید باشد. با این وجود به همین دلیل ، این محصول نتوانست در همان دوره با رقبای خود رقابت کند و به جای قرار گرفتن در خط تولید ایران خودرو ، به سرعت از چرخه رقابتی کنار رفت. اما اکنون در کشور ما تعداد کمی‌از 407 مورد وجود دارد که به دلیل شباهت‌های فنی با سایر محصولات PSA ، بدون قطعات نمی‌روند و چرخش نمی‌کنند بلکه با مشکل کمبود برخی از قسمت‌ها (خصوصاً قطعات تزئینی و بدنه) و تعمیرکاران واجد شرایط روبرو هستند. دست دوم ماشین را در حالت اغما قرار داد.

"کمک فنر 407"

هدف از بکارگیری     کمک فنر  407 هیدرولیکی میزان کردن نواسانات فنر است.این کمک فنر در زیر بار وزن خودرو نیست و بر ارتفاء خودرو هم اثر نمی‌گذارد.بعضی از کمک فنر‌ها می‌توانند این کارکرد‌ها را داشته باشد.

بنابراین ، به طور کلی ، پژو 407 بسیار مناسب است ، گزینه‌های خوبی دارد و از نظر ایمنی ، کیفیت سواری و هندلینگ می‌تواند انتخاب خوبی باشد. اگرچه شتاب ضعیف تر از بسیاری از همکارانش است ، اما به راحتی نیازهای عادی را برآورده می‌کند. بنابراین اگر قدرت موتور جزو اولویت‌های اصلی شما نیست و دیگر نیازی به نگرانی در مورد از دست دادن سریع پول ندارید و از همه مهمتر در مورد پیدا کردن قطعات نادر و کارهای تعمیر تخصصی ، پژو 407 فعلی ممکن است گزینه‌‌‌ای جذاب برای شما باشد ، در غیر این صورت بهتر است به سراغ گزینه‌های بازار قوی تر و دلخواه تر بروید و این اتومبیل را در اختیار طرفداران خود قرار دهید.
پژو 407 در سال 2005 در ایران معرفی شد. این ماشین نسبت به رقبای خود در هنگام پرتاب از لحاظ راحتی و امنیت بسیار خوبی دارد. با این وجود علی رغم همه این امکانات ، استقبال خوبی از آن در کشور نشد و این خودرو در ایران یک پروژه ناموفق محسوب می‌شود. اما با گذشت سالها ، پژو 407 از نظر راحتی ، ایمنی و حتی کیفیت ساخت هنوز عقب تر از همسالان خود است. بنابراین می‌توان یکی از گزینه‌های خرید خودروی مورد استفاده را در نظر گرفت.

قطعات    peugeot 407
در مورد خرید یک ماشین استفاده شده صحبت کنید! اولین موردی که باید به آن توجه کنید میزان استهلاک و سپس خرید لوازم یدکی پژو 407 است.در حالی که 407 استهلاک زیادی در مقایسه با همسالان ندارد ، در برخی قسمت‌ها ضعف جدی در قطعات مشاهده می‌کنیم که در دو بخش آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
اهرم موتور 407 یکی از قسمت‌هایی است که ضعف خود را در این خودرو نشان می‌دهد. این قسمت یکی از متداول ترین قطعات برای این خودرو است. میل لنگ موتور شاتونی 407 به همراه میل لنگ موتور فنجان قند 407 دو نوع میل لنگ موتور است که موتور را در جای خود نگه می‌دارد.
همچنین این خودرو در اتوبوس جلو ضعف قابل توجهی دارد. اثاثه یا لوازم داخلی این خودرو حاوی تعداد زیادی اتوبوس است که بوش از آنها بیشترین استفاده را دارد. آستین مطابق پیدایش 407 علاوه بر بوش مطابق با پژو 407 ، بر اساس این وسیله نقلیه دو نوع بوش وجود دارد.

"کمک فنر جلو 407"

 کمک  فنر  جلو  407 اساس استوانه‌‌‌ای یا لوله‌‌‌ای پر از روغن است که پیستونی در آن بالا و پایین می‌رود در نتیجه این حرکت روغن یا سیال هیدرولیکیموجود در استوانه،از طریق مجرا‌ها یا روزنه‌های موجود در پیستون،جریان پیدا میکند.

به طور کلی استهلاک این خودرو در مقایسه با همکلاسی‌های آن اندک است. قطعات یدکی باید با همه خودروها تعویض شود و پژو 407 نیز از این قاعده مستثنا نیست. استهلاک 407 در مورد مواد مصرفی مانند لنت ترمز ، جرقه جرقه و غیره قابل قبول است ، اما نکته پایانی این است که به دلیل کیفیت ساخت بسیار بالای این خودرو ، با نگهداری مناسب ، با صحیح نگهداری ، در معرض آسیب آن بسیار کم خواهد بود قطعات غیر مصرفی ، عدم وجود تجهیزات غیرقابل مصرف در این ماشین‌ها فقط به دلیل عدم نگهداری صحیح وسیله نقلیه یا به پایان رسیدن عمر سرویس آنها رخ می‌دهد. همچنین لازم به ذکر است که هیچ خودرو نقصی ندارد و خودروها نقص‌های خود را در قسمت‌های مختلف و در شرایط مختلف نشان می‌دهند. مهم است که هنگام خرید و دستیابی به یک اتومبیل با دانش کامل کاملاً از این آسیب پذیری‌ها آگاه باشید.

مهریه های عجیب و حکم قانونی در مورد آن ها
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 2

آمار سایت
 • کل مطالب : 28
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 44
 • بازدید کننده امروز : 45
 • باردید دیروز : 14
 • بازدید کننده دیروز : 15
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 45
 • بازدید ماه : 525
 • بازدید سال : 3939
 • بازدید کلی : 9247
 • کدهای اختصاصی